Vytvorené Novým Zélandom

Naše výrobky obsahujú pôvodné novozélandské unikátne rastliny, ktoré pleť vyživujú, čistia, chránia a v neposlednom rade aj liečia. Je to napríklad upokojujúci ľanový gél z listov Harakeke, liečivý a vyživuúci manukový med, mydlo z rastliny Kumerahou a ďalšie výrobky, ktoré sú zdrojom cenných bioaktívnych látok.

Tieto prírodné zložky sú pre ľudský organizmus a predovšetkým pleť absolútne bezpečné, bez akýchkoľvek škodlivých prvkov. Základ kozmetických prípravkov v starostlivosti o pleť, pokožku a vlasy spoločnosti Living Nature, tvoria výťažky z rastlín. Ide o druhy (80% svetovej vegetácie), ktoré nájdeme výlučne na Novom Zélande.

Sú to najmä éterické a citrusové oleje, ďalej tiež olej z orechov alebo pupalky dvojročnej, jojobový, ružový, mrkvový a šípkový olej, výťažky z kvetov (napríklad nechtík lekársky), kakaové či bambucké maslo a množstvo ďalších. Prehľad všetkých používaných prísad nájdete tu.

Naše vône

Tento rad pochádza z dielne francúzskeho dizajnéra vôní. Novozélandská flóra, ktorou sa inšpiroval, je základom všetkých našich parfémov, ako aj výrobkov starostlivosti o pleť, telovú kozmetiku a vlasy.

Prírodné esenciálne oleje vône umocňujú; vďaka nim je ich pôsobenie prirodzené, účinné a na rozdiel od syntetických parfémov, zdravotne nezávadné.

Zloženie našich parfémov zodpovedá medzinárodným normám a všetky alergény sú uvedené na obale. Aj napriek tomu vám výrobok pred použitím odporúčame najskôr odskúšať, najmä ak máte citlivú pokožku.