Prírodou chránené

Výrobky Living Nature sú konzervované prírodne. Mnoho jedinečných zložiek pochádzajúcich z Nového Zélandu má silné antimikrobiálne účinky. Je to práve kombinácia týchto silných, prírodných ingrediencií, ktorú používame pri konzervovaní našich produktov. A výsledok? Dokonale konzervované, nádherne voňajúce a certifikované produkty.

Čistotu produktu zabezpečujú striktné hygienické protokoly v našej továrni v novozélandskom Kerikeri. Tu kontrolujeme každý jeden krok výroby, formulovanie, testovanie a aj plnenie. Naše jedinečné balenia sú navrhnuté tak, aby chránili obsah pred vonkajšími vplyvmi a bránili jeho kontaktu so vzduchom.

Výrobky Living Nature sú zložené výlučne z prírodných ingrediencií, vôní a konzervačných látok, čo sa prejavuje aj na ich životnosti. Tá je kratšia ako u produktov, ktoré obsahujú syntetické konzervanty. Všetky výrobky Living Nature z radu starostlivosti o pleť sú označené údajom o minimálnej trvanlivosti, ktorá je zvyčajne 2 roky. Pre zachovanie vlastností a účinkov prírodných výťažkov z rastlín v našich produktoch odporúčame ich skladovanie na chladnom mieste a mimo dosahu slnečného žiarenia.

Aj napriek tomu, že na konzervovanie našich výrobkov používame prírodné látky, sú dobre chránené. Dátum minimálnej trvanlivosti (Best before) a dátum ukončenia platnosti (Expiry) sa líšia. Znamená to, že ak boli produkty správne uchovávané, stále môžu byť vhodné na použitie aj po dátume minimálnej trvanlivosti. Naše výrobky sú dôkazom, že keď v prírode nastane rovnováha, dokáže sa udržať počas dlhej doby.