O Living Nature

Living Nature je novozélandská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti starostlivosti o pleť a pokožku už od roku 1987. V súčasnosti je aktívna v 14 štátoch sveta, a popri krajinách ako sú Veľká Británia, USA, Kanada, Singapur, Malajzia, Thajsko či Rusko, táto značka prichádza aj na Slovensko. Living Nature Slovakia je oficiálny a výhradný distribútor týchto kozmetických prípravkov pre Slovenskú republiku.

Sortiment Living Nature tvorí vyše stovka výrobkov, ktoré sú osvedčené a efektívne v starostlivosti o pleť a pokožku; vyrobené z čisto prírodných materiálov, čo sa prejavuje na ich kvalite a účinkoch. Sú tiež certifikované nemeckou spoločnosťou BDIH.

Medzi hlavné zložky používané pri výrobe kozmetických prípravkov spoločnosti Living Nature patrí olej z Manuky, ktorý vďaka svojim antibakteriálnym a protizápalovým účinkom podráždenú pokožku upokojuje. Ďalej je to ľanový gél Harakeke, ktorý pokožku hydratuje a ošetruje a mydlo Kumerahou, ktoré vynikajúco čistí pleť. Naše prípravky tiež obsahujú výťažky a oleje z morských rias a iných rastlín s blahodarnými účinkami pre vašu pokožku.

Geograficky izolovaný Nový Zéland vytvoril za 80 miliónov rokov unikátne prírodné prostredie. Vyše 80% prirodzene sa vyskytujúcich rastlín je pôvodných a množstvo z nich sa vyznačuje pozoruhodnými bioaktívnymi vlastnosťami. Najúčinnejšie zložky kozmetiky Living Nature pochádzajú práve z týchto unikátnych rastlín.

Podliehame najprísnejším normám, ktoré pre certifikovanú prírodnú kozmetiku existujú. Tieto normy sa vzťahujú na kvalitu a čistotu surovín, sledujú, či je výroba kozmetiky šetrná k životnému prostrediu, všímajú si spôsob a metódu balenia, vyhodnocujú obsah prírodných zložiek a sociálnu zodpovednosť spoločnosti. Naše receptúry sú založené na unikátnych metódach prírodného konzervovania bez alkoholu a petrochemických substancií.

Certified Natural Cosmetic: BDIH

bdih_logo_english_versionNormy, ktoré stanovila nemecká asociácia BDIH sú jedny z najprísnejších v oblasti prírodnej kozmetiky. Je mimoriadne náročné túto certifikáciu získať. Výrobky Living Nature však spĺňajú všetky jej kritériá, na čo sme patrične hrdí!

Vy si to zaslúžite.

 

Whole Foods: Premium Body Care

WF_Premium_Body_Care_Seal_smlRovnako sme hrdí na to, že naše výrobky môžu mať označenie Whole Foods Premium Body Care. Ide totiž o jedného z najväčších predajcov v oblasti starostlivosti o pokožku v USA. Až dva roky odborníci z Whole Foods detailne skúmali zloženie a prísady našich výrobkov, ich kvalitu a bezpečnosť. Uspeli sme.

 

Enviromental Working Group’s: Skin Deep

EWG_logoEWG Skin Deep je databáza kozmetických výrobkov, ktorej cieľom je informovať používateľov o ich zložení a vplyve na zdravie. Kozmetické prípravky Living Nature dosahujú tie najlepšie hodnotenia! Presvedčte sa o tom sami na: ewg.org/skindeep.